Provozovatelem internetové stránky www.podnikani.info a zde umístěné prezentace je obchodní společnost Daňový klub s. r. o. (nejedná-li se o dílčí komerční prezentace jiných podnikatelských subjektů).

Provozovatel této stránky zde poskytuje veškeré informace zdarma (s výjimkou reklam a kontextových odkazů) a bez jakéhokoliv nároku na odměnu či protislužbu! Informace uvedené na této stránce nejsou právními radami ani investičními doporučeními a provozovatel nenese odpovědnost za škody či ztráty vzniklé využitím služeb zde inzerovaných.

Provozovatel rovněž prohlašuje, že neshromažďuje, nezpracovává, nearchivuje ani dále neposkytuje žádné osobní údaje včetně cookies nebo IP adres. Pokud nám odešlete e-mail, e-mailovou adresu použijeme výlučně pro účely odpovědi na Váš dotaz, nikoliv však pro další marketingové účely nebo tvorbu databáze pro budoucí využití.

Provozovatel neodpovídá za aktuálnost informací uvedených ne této stránce, ani za případné škody vzniklé využitím takových informací. Pokud na stránce naleznete chybu, nefunkční odkaz či neaktuální znění zákonného předpisu, konatktujte nás, prosím, na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Poučení k EET

Naše společnost NIKDY elektronicky nezaevidovala žádnou platbu a neplánuje tak činit ani NIKDY v budoucnu. Nikdy nebudeme evidovat! Nikdy! Ať si to Alena s Andrejem zapamatují!

 

Kontaktní údaje:

TERRINVEST, s. r. o.

IČ:   05116635
DIČ:   CZ05116635
Tel.:   +420 326 587 701
E-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Sídlo společnosti:
Mladá Boleslav, Staroměstské náměstí 11, PSČ 293 01

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 258558.